O NAS

Kim jesteśmy?

QSoft jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą zapewniającą pełny zakres usług informatycznych

Każda firma, licząca się z nowoczesnymi środkami przekazu informacji, powinna mieć swoje miejsce w Internecie. Proponujemy pomoc w tworzeniu elektronicznego wizerunku Waszej firmy. Dzięki niemu zaistniejecie Państwo w nowoczesny sposób w sieci i będziecie skuteczne pozyskiwać nowych klientów.

Przy tworzeniu serwisów informacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych technik informatycznych, integrujemy warstwę prezentacyjną z systemami dostępu do informacji przechowywanych w bazach danych i udostępnianych poprzez Interface WWW.


Co odróżnia nas od innych?

Zapewnimy Państwu hosting, czyli utrzymanie Waszych serwisów WWW na naszych wydajnych serwerach, oraz zapewnimy ich odpowiednią obsługę techniczną 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Udostępnimy serwery baz danych na potrzeby obsługi Serwisu Internetowego Klienta. Ich zakres zależy tylko do Państwa.

Stworzymy Państwu reklamę o nieograniczonym zasięgu działania, przy zaangażowaniu relatywnie niskich nakładów. Przy współpracy z polskimi i zagranicznymi portalami jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią reklamę w Internecie dostosowaną do potrzeb naszych klientów.